Nepriklausomybės bėgimas (Bialystok)

Lenkijoje vykusiame XI „Nepriklausomybės bėgime“ sėkmingai startavo Lietuvos sportininkai, iš kurių net penki pateko į pirmą dešimtuką. Greičiausiai iš lietuvių 10 km distanciją įveikė Marius Diliūnas iš Pakruojo. Jis sugaišo 30 minučių 59 sekundes ir nusileido tik nugalėtoju tapusiam baltarusiui Genadijui Verchavodkinui (30:46) bei antrą vietą užėmusiam lenkui Michalui Smalecui (30:53).

Tarp dešimties pirmų vyrų bėgikų finišavo dar keturi lietuviai - šeštas finišo liniją kirto Šarūnas Mockus (33:40), septintas - Dainius Gorskis (33:41), aštuntas - Petras Pranckūnas (33:41) ir dešimtas - Arnas Lukošaitis (35:43).

Tarp moterų greičiausiai nuotolį įveikusi baltarusė Olga Dubovskaja (35:30) bendroje įskaitoje finišavo dešimta, o greičiausiai iš lietuvių bėgusi Justina Šerkšnytė (55:13) buvo šešiolikta tarp moterų ir 142-a bendroje įskaitoje.