Savaitgalio bėgimai Lenkijoje

Dvi dienas iš eilės lietuvių būrelis dalyvavo kaimynėje Lenkijoje organizuojamuose bėgimuose. Šeštadienį išmainę lietuviškąją kaitrą į gerokai vėsesnius lenkiškus orus keletas bėgikų startavo Cross Maraton'e (Nowe Miasto nad Pilicie). Kroso trasa, kurioje kojytėms teko išmėgint įvairiausio grunto. Nors dalyvių buvo vos arti šimto, bet organizatoriai užtat pasistengė, jog visi liktų patenkinti. Renginys tikrai vertas ypatingo dėmesio.

Mūsiškiai nors ir per naktį važiavę iki starto parodė stabilius rezultatus. Labiausiai nustebino Eitautė Pauliukevičiūtė bėgusi pusė maratono distanciją. Įveikusi per 2 val. 00 min 10 sek. tarp moterų užėmė pirmąją vietą.

Vyrų tarpe maratone:

3v.Mindaugas Garmus 3:24:38

16v. Piotr Silkin 3:55:17

20v. Povilas Ramoška 4:02:44

Pasivaišinę organizatorių dovanotomis šeimyninėmis picomis, lietuvaičiai išjudėjo sekančio bėgimo link.

Rezultatai ir foto.

Sekmadienį Korycin'e vyko XX Półmaraton Mleczny . Šį bėgimą yra labai pamėgę mūsų tautiečiai, kurie kasmet gausiai suguža čionais išmėginti savo jėgas. Šiemet ne išimtis. Priminsime, jog šiame bėgime atbėgusiam pirmam kaip prizą dovanoja gyvą karvutę.

Nors oras ir sekmadienį nelepino, lengvai prieš startą palinojo, pūtė lengvas vėjelis, bet bėgikams tai įveikti trasą nesutrukdė. Įveikę ne vieną ir ne penkias ilgas įkalnes kai kurie mūsų tautiečiai pasiekė ir asmeninius rezultatus - Zniscinskij, Litvinavičius bei vėl spindėjo Eitautė;) Antrą dieną iš eilės bėgdama pasigerino savo pusės maratono rekordą (1:53h). Sveikiname.

Geriausiai lietuvių tarpe pasirodė Kęstutis Jankūnas, distancijoje sugaišęs 1:07:40 užėmė aukštą ketvirtą vietą. Pralaimėjo tik svečiams iš Baltarusijos ir Ukrainos.

Savo amžiaus grupėse nugalėjo Totilas, Silkin, prizininkais tapo Vilčinskas Jonas ir Sada Bukšnienė.

Viso renginio metu visur gausu buvo lietuvių, tad po apdovanojimų vykusioje loterijoje daugelis prizų taip pat nukeliavo į mūsiškių rankas. Po renginio organizatoriai kaip ir kasmet visus pakvietė į netolimais esančią sodybą atšvęsti bėgimo. Kas vyko ten, istorija nutyli, bet išėjus visi buvo labai atsipalaidavę bei linksmi.