Savaitgalio bėgimai

Šis savaitgalis labai gausus bėgimais mūsų šalyje, tad dar keletas pranešimų iš jų.

2011-04-30 vyko XIII-asis tradicinis „Baltoji vokė – Rūdninkai– Baltoji vokė" bėgimas.

Renginyje dalyvavo ne itin gausus bėgikų būrys, bet užtat prizais apdovanoti dauguma.

Nugalėjo Petras Pranckūnas (31:23) tik keliomis sekundėmis aplenkęs Vytautą Gražį, o moterų tarpe laimėjo Renata Siliuk (37:44), kuri tik finiše aplenkė Sadą Bukšnienę.

Rezultatai

Bėgimas “Anykščiai-Puntuko akmuo-Anykščiai” sutraukė didesnį bėgikų būrį. Ant nugalėtojų pjedestalo užlipo A.Meška, A.Žukauskas ir A.Lukošaitis.

Kretingos raj. Žibininkų kaime "Žemaitijos sveikatos ir skulptūrų parko" trasoje vyko HBH "Juozo alus" bravoro bėgimas“ Bėgimą laimėjo A.Skinulis ir E.Krištaponytė. 2 vieta - Jurgutis, 3 - Kaspars Tubels.

Daugiau info: http://bekime.lt/

Balandžio 29 d., penktadienį, Vilniuje buvo surengtas bėgimas Jonui Grigui atminti (pernai jis vadinosi R. Nyderytės ir J. Grigo taurei laimėti), kuris visai netikėtai neseniai išėjo anapilin (2011-03-24).

Varžybų rezultatai.

Trumpas Mindaugo Garmaus komentaras:

''Visai netikėtai iš vienos bėgikės sužinojau apie tokias rengiamas varžybėles, startas minėjo 18 val, turėjau tik 1:40 h ir 22 km iki Žalgirio stadiono, tad metęs darbus skubėjau į startą nepavėluoti. Teko labiau paprakaituoti, bet man pavyko nevėluoti ir laiku atbėgti į šį paminėjimą. O atbėgęs tikrai nenusivyliau šiuo renginiu, fantastiniu oru, bei gausiai susirinkusiais dalyviais. Net teisėjai vos spėjo registruoti norinčius išmėginti jėgas įv. nuotoliuose. Iš pradžių startavo 100 m , paskui vėl per kelis užbėgimus 400 m dalyviai ir paskutinioji distancija - 3 km, kurioje taip pat dalyviai išsiteko tik per keletą startų.

Nors renginyje dominavo vyresniosios kartos atstovai, bet keletas jaunų veidų puikiai papuošė tą minią.

Po finišo simboliškai apdovanojo nugalėtojus, įteikė atminimo medalius, atminimo gaireles, pavaišinę arbata pakvietė visus į stadiono ložę, kur buvo suorganizuotas mini banketas. Pradžiai kaip ir prieš startą paminėjo tylos minute, o paskui visi susirinkusieji dalinosi šviesiais prisiminimais apie gerb. Joną Grigą. Jautėsi, kad Jonas tarsi yra šalia, visi tikėdamiesi jog jis įžengs, bet.... deja. Artimųjų veiduose iki šiolei liejosi ašaros. Juk viso labo tik vienas mėnuo praėjęs.

Maloniai pasišnekučiavęs, išsukubėjau namo Nors namo parpėdinau tik prieš pat 23 val, bet likau labai patenkintas sudalyvavęs tokiame bėgimo renginyje. Ačiū Eitautei, jog užrodė, visiems dalyvavusiems, bei dar didesnis ačiū Stajerio klubo nariams organizuojant tokį atminimo renginį.''

Balandžio 23d. Kazlų rūdoje vyko bėgimas per Vokiškus kalnelius . Susirinko gausiai retokas bėgikų būrys iš visos Lietuvos , kurie panoro išmėginti šio miestelio unikalią bėgimo trasą.

Laimėjo Valdas Dopolskas (33:46) ir Snežana Dopolskaitė (42:42)

Daugiau info : http://kazlusporto.puslapiai.lt/l-a/krosas/per-vokisus-kalnelius.htm

Rezultatai:http://www.dbtopas.lt/takas/lt/varz/2011047

Parašyta 2011-05-03 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"