Bėgimas „Sveikas, Pažaisli“

2011-04-30 Kaune, Pažaislio Architektūriniame ansamblyje, pretenduojančiame į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, vyko "Jungtinio sveikatos klubo" kasmet rengiamos bėgimo varžybos. Nuostabioje aplinkoje, šviečiant skaisčiai pavasario saulutei, bėgikai varžėsi 3 nuotoliuose: 3.3 (3 ratai), 5.5 (5 ratai) ir 11.3 (10 ratų) km.

~3,3 km nuotolį greičiausiai įveikė: Kostas Žurauskas (Prienai, 14:04) ir Algimanta Gedminienė (Birštonas, 18:46)

~5,5 km nuotolį greičiausi įveikė: Giedrius Vanagas (Kaunas, 24:34) ir Agnė Čėsnaitė (Kaunas, 27:35)

~11,3 km nuotolį greičiausi įveikė: Paulius Lelis (43:20 min) ir Olesia Brokorienė (01:01:36 min) .

Prizininkai buvo apdovanojimi įvairiose amžiaus grupėse, o visiems įveikusiems visą pasirinktą distanciją, įteikti atminimo medaliai. Sveikiname nugalėtojus ir prizinikus.