Naujametinis bėgimas vainikavo 2010 metus

Iliustracija

Gruodžio 25 dieną, 12 val. sostinės „Žalgirio“ stadione startavo jau 35 metus gyvuojantis Naujametinis bėgimas sostinės gatvėmis. Prie starto linijos stojo ne tik profesionalūs sportininkai, bet ir visas būrys Kalėdų Senelių, kurie praeiviams negailėjo linkėjimų ir pripildė miestą gera šventine nuotaika. Nors bėgimas sutapo su Šv. Kalėdomis, tačiau susirinko gausus būrys bėgimo mėgėjų.

12 km nuotolyje greičiausias buvo Marius Diliūnas (38:00), finišo tiesiojoje atitrūkęs nuo Aurimo Skinulio (38:08). Trečias atbėgo Darius Sadeckas su laiku 38:26.

Moterų tarpe greičiausiai distanciją įveikė Violeta Godlevska (46:49), antra liko Kristina Rybakovaitė (50:50) ir trečioji Indrė Valaitė (51:32) - abi orientacininkės.

5 km distancijoje laimėjo orientacininkas Jonas Vytautas Gvildys – 15:20 min., antras finišavo Vytautas Bieliūnas (16:05 min.), trečias liko Konstantinas Tichonovas (16:25 min.)

5 km distanciją greičiausiai tarp moterų įveikė Roberta Žeidytė (20:00), antra finišavo Armanda Medutytė (20:24), trečia – Agnė Juodagalvytė (22:16).