LBMA tarpklubinė taurė 2023 (05 - Krakės)

Iliustracija

Šeštadienį - birželio 24 d. - Pasvalyje jau VI-asis LBMA taurių turnyro etapas.
O praėjusį šeštadienį (birželio 17 d.) Krakių bendruomenės centras sukvietė bėgikus į bėgimo "Krakės laiko ratu" varžybas, kurios buvo V-asis LBMA taurių turnyro etapas.
Puikiai organizuojamas renginys su daug gražių apdovanojimų kasmet sutraukia vis daugiau dalyvių. Nors paprastai tokiu metu būna labai karšta, šį kartą oras buvo palankesnis bėgimas (bent jau nekaitino saulė).
Bėgime dalyvavo rekordinis bėgikų skaičius: 110 sportininkų iš visos Lietuvos bėgo 2.5 km, 5 km ar 10 km distansijose.
Greičiausiai pagrindinę 10 km distanciją įveikė panevėžietis Simas Stasiukaitis (35:12) ir iš Krakių kilusi sportininkė Austėja Kavaliauskaitė (39:13). Nugalėtojams įteiktos Kėdainių r. savivaldybės mero ir Krakių seniūno taurės ir specialūs prizai.

Varžybose dalyvavo 10 LBMA klubų. Daugiausia taškų surinko Kauno BMK, antri liko LBMA turnyro lyderiai - Pasvalio "Vėtra", treti - Kaišiadorys bėga. Šeimas pateikė 3 klubai, kurie beje ir tapo prizininkais. Galima reziumuoti, kad LBMA tarpklubinėje kovoje šeimos yra didelis ginklas!!!