30-as bėgimas Baltoji Vokė - Rūdininkai - Baltoji Vokė

2018-05-06 - sekmadienį - vyko Baltosios Vokės sporto šventė ir tarptautinis bėgimas. Šiuo bėgimu pažymėtas Lietuvos ir Lenkijos valstybių 100-mečio atkūrimas.
Bėgikai varžėsi trijose distancijose. Ilgiausioje 9,1 km trasoje, kurioje bėgikai iš Baltosios Vokės bėgo iki Rūdninkų ir atgal, nugalėjo Andrius Bondorovas („Na, pagauk“), kuris nuotolį įveikė per 31:15 min., antras finišą pasiekė Jaroslav Smolskij (RCN klubas, 31:46 min.), trečias finišo liniją kirto Vytautas Gražys (RCN, 31:59 min.).

Moterų įskaitoje pergalę pasiekė vilnietė Gabrielė Paužaitė (34:26 min.), antra liko vilnietė Loreta Petkevičienė („Jonas Maratonas“, 37:52 min.), trečia – Renata Siliuk (Šalčininkai, 40:53 min.).

4 km distancijoje pergale džiaugėsi Danielius Bondorovas („Na, pagauk“, 14:45 min.), antras finišo liniją kirto Rytis Ašmena (RCN, 17:04 min.), trečias – Deividas Zakšveski (RCN) – 17:29 min.

Moterų įskaitoje pirma nuotolį įveikė Kamilė Kislovska (Jašiunai, 22:39 min.), antrą vietą užėmė viešnia iš Gomelio miesto (Baltarusija) Ivanova Yuliyana (23:50 min.), trečia – taip pat iš Gomelio Darija Kacharga (23:50 min.).

Trumpiausioje 2 km distancijoje pirmas nuotolį įveikė Nojus Chmieliauskas (Jašiūnai) – 9:00 min., antras finišavo Armandas Blaževičius (Baltoji Vokė, 9:26 min.), trečias – Ugnius Mačionis (9:29 min.).

Merginų gretose pergalę iškovojo Skaistė Petrauskaitė (Vilnius, 10:18 min.), antra finišavo Andrė Pranukevičiūtė (Elektrėnai) – 11:44 min., trečia liko Gabrielė Tomkevičiūtė (Elektrėnai, 11:45 min.).

Gražus, tarptautinis, jaukus bėgimas pretenduoja tapti kitąmet vienu Lietuvos bėgimo taurės etapu.