„Nuotykių lenktynėse aplink Rėkyvos ežerą

Iliustracija

2018-03-18 Šiaulių raj. vyko tradicinis bėgimas - Lietuvos bėgimo taurės IV etapas – „Nuotykių lenktynėse aplink Rėkyvos ežerą“, kur pergalę iškovojo ir favorito statusą patvirtino Vilius Aleliūnas.
Patyręs orientacininkas – nuolatinis šių varžybų dalyvis, kone kasmet lipantis ant aukščiausio apdovanojimų laiptelio.
Sekmadienį „S-Sporto” klubo narys Vilius 14,5 km nežymėtą trasą aplink Rėkyvos ežerą įveikė per 53:39 min.
Antrą vietą užėmė 4 min. nuo jo atsilikęs Modestas Bacys („Sportovaistinė“, 57:39 min.),
trečią poziciją iškovojo Dovydas Kaušakys 58:19 min. (Krekenava, OK „Arboro“).

Moterų įskaitoje pergalę pasiekė šiaulietė Evelina Miltenė („Cosma“), ji nuotolį įveikė per 1.04:27 val.

Antrą vietą iškovojo Vesta Ambrazaitė („S-Sportas”, 1.07:04 val.), trečia liko Kristina Vaidelinskienė („Bėgimo klubas“) – 1.12:14 val.