Naujametinis Ąžuolyno bėgimas

Iliustracija

2017-12-30 Kaune S.Dariaus ir S.Girėno sporto centras surengė I-ąjį naujametinį "Ąžuolyno bėgimą".
"Bėgimo kultūra Lietuvoje kasmet populiarėja, fizinis aktyvumas vis svarbesnis, todėl organizuojame trečią šiemet "Ąžuolyno bėgimą". Tai tradicinis renginys, jis vyksta pavasarį ir rudenį, o nuo šiol – ir žiemą. Naujametinis "Ąžuolyno bėgimas" žada šventišką atmosferą, pakilią nuotaiką. Stengsimės išjudinti didelius ir mažus, abejingus ir aptingusius Kauno miesto gyventojus bei jų svečius pačioje S.Dariaus ir S.Girėno stadiono širdyje. Bėgikai galės senus metus baigti dar vienu iššūkiu. Lauksime ir vaikučių, ir garbingo amžiaus senjorų", – sakė S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro direktorius Giedrius Bielskus.

Naujametinio Ąžuolyno bėgimo tikslas – šaltuoju metų laiku įkvėpti žmones sveikai ir aktyviai gyventi, pasitikti ateinančius metus su naujomis svajonėmis, siekiais, tikslais, gera savijauta.

"Šventiniu laikotarpiu paskęstame savo darbuose, todėl nenuostabu, kad ir ruoštis šventėms pradedame paskutinę akimirką. Tai laikotarpis, kai skubame, lekiame ir pervargstame nuo įtemptų dienų krūvio. Todėl visus raginame iš anksto registruotis naujametiniam bėgimui, atvykti pasipuošus kalėdine atributika. Sukurkime šventę ne vien sau, bet ir kitiems", – kalbėjo G.Bielskus.

Bėgikai galėjo įveikti 3 ir 6 km, trasos driekėsi per S.Dariaus ir S.Girėno stadioną, Ąžuolyno parką ir Žaliakalnį (šios rungtys buvo mokamos).

Pradinukams ir mažesniems sporto mėgėjams buvo surengti 100 m bėgimai, o linksmiausius, šventiškai apsirengusius dalyvius kvietė į netradicinį "Fun run" – "Kauno dienos" 800 m bėgimą: du ratai aplink stadioną, kuriame netrūko šurmulio ir originaliai pasipuošusių renginio dalyvių. Registracija į vaikams ir šeimoms skirtus bėgimus buvo nemokama.

"Žiema šalta tik neturintiesiems šiltų prisiminimų. Šis naujametinis bėgimas dalyvių širdyse paliko nuoširdų pėdsaką ir gražiausių įspūdžių", – sakė renginio organizatoriai.

Medaliai ir rėmėjų prizai laukė visų vaikų, bėgsiančių 100 m, taip pat ir 3 km bei 6 km distancijų dalyvių. Rėmėjai paruošė savo dovanėlių, į svečius atvyko ir Kalėdų Senelis!

Visi rezultatai.

Parašyta 2018-01-04 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"