Tauragės bėgimas, skirtas Kareivių dienai paminėti

2017 lapkričio 12 d. Sekmadienį, 12-ąjį kartą vykusiame tradiciniame Tauragės bėgime Lietuvos karių dienai paminėti – daugiau kaip 900 dalyvių. Šiemet bėgimas antrą kartą vyko Taurų nuotykių parke.
Dalyviai galėjo rinktis bėgti 600 m. 1,8 km, 6 km arba 12 km trasas.
Rudeniškas oras neišgąsdindo dalyvių. Bėgikų sulaukta iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Mažeikių ir kitų Lietuvos miestų.

Nuaidėjus starto šūviams, pirmieji kartu su tėveliais startavo mažieji bėgikai.
Jaunieji bėgikai varžėsi, įveikdami vieną ratą aplink Taurų pilį.
Tauragės miesto meras Sigitas Mičiulis kartu su anūku išbandė 600 m trasą.
Po to startavo 1,8 km. Tauragės bėgimo vyresni dalyviai, jiems reikėjo susukti 3 ratus po 600 m.
12 valandą buvo duotas startas 6 km ir 12 km distancijos dalyviams. Po starto šūvio, bėgikai užtvindė pėsčiųjų ir dviratininkų takelius.
6 kilometrų trasą kartu su bėgikais išbandė apie 600 kariškių, kurie bėgo organizuota vora.
12 km trasos nugalėtojas Ričardas Kanišauskas iš Šiaulių. Dovydas du trasos ratus įveikė per 45 min. 52 sek.
6 km trasos nugalėtojas Jaunius Strazdas iš BMSK Stajeris klubo. Jaunius 6 km trasą, įveikė per 20 min. 15 sek. Tai naujas 6 km trasos rekordas.

12 km trasos nugalėtoja tarp moterų Lina Kiriliuk iš Šiaulių COSMA klubo. Lina du trasos ratus įveikė per 49 min. 20 sek. ir finišą kirto trečia tarp visų dalyvių, ir aplenkė daugelį vyrų.
6 km. trasos nugalėtoja Rimantė Vijeikytė iš Kauno, ji finišavo per 24 min. 28 sek.

Tauragės bėgime netrūko geros nuotaikos.
Varžybose buvo naudojama elektroninė skaičiavimo sistema, kuri teisėjams palengvino darbą.
Dalyviai netrukus galėjo savo laiką pasitikrinti operatyviai paskelbtame finišo protokole ir internete.
Susumavus rezultatus, kiekvienos amžiaus grupės nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir rėmėjų prizais.
Pasiekusių finišą dalyvių laukė specialiai šiam bėgimui sukurti medaliai.
Prizines vietas užėmę bėgikai buvo apdovanoti prizais, renginio metu vyko atrakcijos ir loterijos.
Susirinkę bėgimo šventės žiūrovai ir dalyviai buvo vaišinami gardžia kareiviška koše bei karšta arbata.
Komandinėje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo ir gražuole taure buvo apdovanoti Vilniaus miesto bėgimo klubo “Stajeris” bėgikai. Antri liko komanda vienijanti bėgikus iš visos Lietuvos “Bėgimo klubas”.
Tradiciškai buvo apdovanoti jauniausias ir vyriausias bėgimo šventės dalyviai.

Visi rezultatai.

Organizatorai dėkoja visiems dalyviams, rėmėjams, savanoriams, žiniasklaidos atstovams. Kartu VISI sukūrėme gražią bėgimo šventę Tauragėje!

Parašyta 2017-11-16 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"